ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00

Незрівнянний Учитель

безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

Незрівнянний Учитель
  • Автор: Якобчук Леонід
  • Видавництво: не вказано
  • Сторінки: 147
  • Палітурка: м'яка
  • Формат: 160×104×7 мм
  • Наявність: В наявності

30 грн

Передмова

 

Народження Ісуса Христа

Генеалогія Ісуса Христа

Ісусове дитинство і охрещення

Спокушування Ісуса Христа

Рання стадія Ісусового служіння

Наука Ісуса Христа (ч. І)

Наука Ісуса Христа (ч. ІІ)

Підготовка учнів (ч. І)

Підготовка учнів (ч. ІІ)

Наближаючись до Голгофи (ч. І)

Наближаючись до Голгофи (ч. ІІ)

Наближаючись до Голгофи (ч. ІІІ)

Ісус залишає Єрусалим

Таємна Вечеря

Прощальна Ісусова проповідь

Закінчення прощальної проповіді та Ісусова молитва

Суд над Ісусом Христом

Ісусова смерть

Воскресіння Ісуса Христа (ч. І)

Воскресіння Ісуса Христа (ч. ІІ)

Вознесіння Ісуса Христа

 

Історія знає багато великих учителів, але такого вчителя, як Ісус Христос, людство не знає. Хоч Він і не закінчив жодного університету, але «з науки Його дивувалися, бо Він навчав як Той, що має владу, а не як книжники» (Мр. 1:22).

Хоч Він не написав ні однієї книжки, але в найбільшу бібліотеку світу не вмістити всіх книжок, що написані про Нього. Ні про кого в історії людства не співали і не співають стільки пісень, як про Ісуса.

Немов на кіноекрані через історію людства пройшло багато великих мислителів, філософів, учителів, але з Ісусом ніхто не може не тільки що зрівнятися, але навіть бути подібним до Нього, бо Він прийшов з неба і Його наука є об’явленням Бога людині.

Людина, якою б вона геніальною не була, її знання обмежені, а слава швидко проминаюча, а Він є непроминаючим, бо Він є Отець Вічності (Іс. 9:5).

Про цього Ісуса, хоч вкоротці, бажаємо доручити вам, любий читачу, книжку «Незрівнянний Учитель», яка складається з двадцяти однієї лекції, які були прочитані в радіопередачах «Джерело Життя» через радіостанцію «ІБРА». З огляду на те, що лекції були редаговані для радіопередач, думки в них часто виложені у формі питань і відповідей, щоб виділити головніше та для кращого сприймання слухачами. При редагуванні основним джерелом матеріалу і натхнення були чотири Євангелії, а також великою допомогою послужили мені лекції Ф. Гаррісона про життя Ісуса Христа, якому залишаюся сердечно вдячний.

Відповідь на питання, хто був Ісус, не дасть нам наше довкілля, але тільки Він Сам у Своїй власній Особі. Для тих, хто бажає пояснити Особу Христа на людський спосіб, для них Він залишиться загадкою.

Заперечення Його існування таким, яким воно описане в чотирьох Євангеліях і яким воно й справді було, є ніщо інше, як втеча від дійсности. А роблять це найбільше атеїсти тому, бо так їм вигідно.

Христос є об’явлення Бога людині. Він є відповіддю на всі людські питання. Христос є Спасителем, але тільки для тих, хто Його приймає в своє серце. Моє найбільше бажання, щоб «Незрівнянний Учитель» став вашим, любий читачу, Учителем життя і особистим Спасителем.

Леонід Якобчук

 

Переглядів: 204

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо