ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00

Рахав

безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

Рахав
  • Автор: Ріверз Франсін
  • Видавництво: Золоте місто
  • Рік: 2023
  • Сторінки: 152
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 205×145×12 мм
  • Наявність: В наявності

280 грн

Шановний читачу, це друга з п’яти новел про жінок у родоводі Ісуса Христа.
Ці жінки жили на Сході у стародавні часи, але їхні історії все одно є актуальними для нашого життя и‌ можуть допомогти зі складними проблемами, з якими ми стикаємось у сучасному світі. Ці жінки були на межі. Вони були мужніми. Вони ризикували. Вони робили те, чого ніхто від них не очікував. Вони жили сміливим життям и‌ іноді припускалися помилок – великих помилок. Ці жінки не були досконалими, але Бог у Своєму безмежному милосерді використав їх у Своєму досконалому плані, щоб привести Христа, Спасителя світу.

Ми живемо у неспокійні часи, сповнені безнадії, коли мільйони людей шукають відповіді на важкі життєві питання. Ці жінки вказують нам шлях. Уроки, які ми можемо взяти з їхнього прикладу, так само можна застосувати у житті сьогодні, як і за часів, коли вони жили тисячі років тому.

Тамара – жінка надії.

Рахав – жінка віри.

Рут – жінка любові.

Вірсавія – жінка, яка отримала безмежну благодать.

Марія – жінка слухняна.

Це історичні жінки, які реально жили на землі. Я розповідаю їхні історії на основі того, що написано в Біблії. Хоча деякі з їхніх учинків можуть видатися нам суперечливими в нашому столітті, ми маємо розглядати цих жінок у контексті їхнього часу.

Цю книгу написано у стилі історичної художньої прози. Сюжет історії взято з Біблії, і я почала з тих фактів, які там наведено. Спираючись на цю основу, я подала розвиток подій, діалоги, внутрішні мотиви, а в деяких випадках створила й додаткових персонажів, які, на мою думку, відповідають біблійним подіям. Я намагалася дотримуватися Писання у всіх важливих моментах і додавала лише те, що необхідно, щоб допомогти нам зрозуміти головний посил.

Наприкінці кожної новели ми додали короткий розділ для самостійного вивчення. Найосновнішим авторитетним джерелом про життя біблійних героїв є сама Біблія. Раджу вам прочитати її для кращого розуміння. І я молюся, щоб, читаючи Біблію, ви усвідомили безперервність, послідовність і підтвердження Божого плану на віки – плану, в який входите і ви самі.

Франсін Ріверс

 

Вартість всього комлекту (5 книг) – 1300 грн.

 

Переглядів: 108

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо

Тамара

280 грн