ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00

Слідами біблійних жінок

безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

Слідами біблійних жінок
  • Автор: Джордж Елізабет
  • Видавництво: Золоте місто
  • Рік: 2023
  • Сторінки: 372
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 240×170×25 мм
  • ISBN: 978-966-2640-96-0
  • Наявність: В наявності

520 грн

Де вас застане завтрашній день? Які випробування він принесе? Надихає усвідомлення того, що ще до нас жили інші жінки – жінки Біблії, які вже пройшли свій шлях! Так радісно знати, що вони залишили нам усе необхідне, аби ми могли впоратися з життєвими труднощами: чіткі вказівки, практичні настанови, мудрі принципи та надію, що окрилює!

Сьогодні (і будь-якого іншого дня) я запрошую вас вирушити в допоров разом із цими жінками, які нам такі дорогі. Вона не замінить собою вашу щоденну молитву та інші благочестиві заняття, але стане для вас чимось особливим: ви дізнаєтеся про життя жінок, які задовго до нашого часу жили у вірі, любили Бога, ходили Його шляхами й покладалися на Нього. А щоб ви не думали, що ці улюблені наші святі жили дуже давно і що нам усе це не підходить, згадайте Боже Слово, яке звернене до нас: «Усе це трапилось з ними, як приклади, а написане нам на науку, бо за нашого часу кінець віку прийшов» (1 Коринтян 10:11).

Отже, вирушаймо в дорогу – від книги Буття до Об’явлення, – дивлячись на Господа, Якого любимо. Ми підемо слідом за Богом і говоритимемо з ним протягом усього нашого життєвого шляху. Будемо зростати в пізнанні, читаючи про цих відважних жінок, про їхнє життя й випробування; будемо зростати в доброчесності, наслідуючи їхній приклад, як належить люблячим донькам Божим.

І нехай Бог допоможе нам, які полюбили Його, зростати у своїй любові до Нього!

З любов’ю до Господа,

Елізабет Джордж

 

Щодня ви знайомитиметеся з історіями, які надихають, що їх розказано з неповторної жіночої точки зору, й це дозволить вам підготувати своє серце та душу до того, аби зустріти прийдешні труднощі та прийняти правильні рішення. Корисні підказки, що стосуються практичного застосування біблійних істин у повсякденні, нададуть сил, аби ви могли додати й свою історію до цієї збірки історій про жінок, які любили Бога.

 

Переглядів: 344

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо

Небажана

290 грн