ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00

Українсько-англійська Біблія для дітей

безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

  • Видавництво: Золоте місто
  • Рік: 2023
  • Сторінки: 416
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 245×168×20 мм
  • ISBN: 978-966-2640-38-0
  • Наявність: В наявності

750 грн

Українсько-англійська Біблія для дітей відкриє перед вашою дитиною двері в світ біблійних історій, розповість про добро та любов до ближнього, познайомить її з ідеєю спасіння та допоможе закласти міцний фундамент її віри.

Книга буде корисна дітям, які вивчають як англійську, так і українську мови, а також викладачам англійської мови.

Біблія призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Книгу надруковано на глянцевому папері; кожну розповідь ілюстровано кольоровим малюнком.

 

Ми – видавці цієї книги – сподіваємося, що українсько-англійська Біблія принесе користь і українським дітям, які вивчають англійську мову, а також англомовним дітям українців, що проживають на території англомовних країн, добре володіють англійською, однак хотіли би вивчити й мову своїх батьків. Ми хочемо, щоб ця книжка послужила водночас для вивчення мови й наблизила дітей до історії спасіння, зміцнюючи й поглиблюючи їхню віру. У книгарнях можна знайти чимало матеріалів, призначених для вивчення англійської чи української мов, проте мало книжок спрямовані на розвиток мови біблійної. Видаючи українсько-англійську Біблію, ми хочемо заповнити цю прогалину.

Видавництво збагатилo історії ретельно відібраною біблійною лексикою, яка буде зрозумілою для дітей і поглибить їхнє володіння мовою.

Біблійні розповіді, які ввійшли до цієї книги, написані простою англійською/українською мовою. Основна ідея в тому, щоб послуговуватися простими граматичними конструкціями та базовим набором слів, які використовуються в щоденному житті.

 

Переглядів: 273

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо