ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00
безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

Вигнанці

Вигнанці
  • Автор: Рачинець Сергій
  • Видавництво: Естеро
  • Рік: 2023
  • Сторінки: 396
  • Палітурка: тверда
  • Формат: 210×148×24 мм
  • Наявність: В наявності

180 грн

«Вигнанці» – художньо-документальний роман, що складається з двох частин. Більшість героїв та подій, про які розповідається у цьому творі, – реальні, а не вигадані. Інколи життя підкидає нам такі цікаві сюжети, які важко придумати навіть найкращим сценаристам.

У першій частині роману розповідається про події Другої світової війни, які відбувалися в Дубні Рівненської області. Колись на Вигнанці, що знаходиться на об’їзній трасі (цей район наразі належить до міста), був хутір Підкова. Там з родиною мешкав Микола Куниця. 1941 рік. Жорстока танкова битва. Як німецькі, так і радянські бійці покидали бойові машини і ховалися в житах та заплавах. Дивовижна історія порятунку спочатку радянських бійців, а згодом і німецького полковника-танкіста. Потім виявилося, що цей германський офіцер був племінником рейхскомісара України Еріха Коха. Документ, виданий гауляйтером на знак подяки, врятував життя голові родини, коли сім'я переховувала 12-річну єврейську дівчинку.

У другій частині розповідається про переслідування та ув’язнення через віру Миколи Куниці-молодшого. Проте поневіряння, які довелося пережити родині в часи тоталітаризму, не лише не послабили віру в Бога, але навпаки – зміцнили її.

 

Переглядів: 274

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо

Крилаті

290 грн

Сховок

350 грн