ПН–ПТ 09:30 – 17:30
☕ 13:00 – 14:00

Запашність поля

безкоштовна доставка

при замовленні від 500 грн

безкоштовна доставка

при замовленні від 1500 грн

оплата при замовленні

будь-якою карткою без комісії

післяплата

при отриманні на пошті

Запашність поля
  • Автор: Подворняк Михайло
  • Видавництво: СПД Євтушенко
  • Рік: 2011
  • Сторінки: 172
  • Палітурка: м'яка
  • Формат: 203×145×10 мм
  • ISBN: 978-966-2055-14-6
  • Наявність: В наявності

90 грн

1. Волошки

2. Світло різдвяної ночі

3. Чудо

4. Відпавші

5. Змарнований день

6. Інша стежка

7. Різдвяна проповідь

8. Пашпорт

9. Додому

10. Змарноване життя

11. Запашність поля

12. Поміч

13. Хліб

 

Михайло Подворняк – автор відомих в Україні творів. Усього він написав двадцять книг, частина з яких ще не були видані в Україні.

Михайло народився 4 грудня 1908 року в селі Хотовиця на Крем’янеччині (нині Тернопільська область), у незаможній сім’ї Мирона та Степаниди Подворняків. Батьки змалечку вкладали в дітей любов до Бога та Батьківщини.

Коли Михайлу було п’ять років, його батько виїхав до Америки на заробітки, де невдовзі помер від тяжкої праці та несприятливих умов життя. Мати залишилася вдовою з трьома маленькими синами, та оскільки Михайло був найстаршим, то на його плечі лягло піклування про сім’ю.

У 1926 році Михайло прийняв святе водне хрещення і розпочав служіння на Волині.

Під час Другої світової війни Михайло пройшов багато небезпек, побачив горе і смерть. Свої переживання під час війни він розкриває в книгах «Під небом Волині» та «Вітер з Волині». У 1944 році Михайла було відправлено на примусові роботи до Німеччини, де Бог також не залишив його. Після поразки гітлерівської Німеччини він активно працює в українських таборах: проводить богослужіння, пише вірші, оповідання, співає у хорі.

Подворняк разом з іншими проповідниками засновує журнал «Дорога Правди» і певний час працює його редактором. У Німеччині він одружується з християнкою-українкою Валентиною Куценко; згодом у них народилося твоє синів. З 1948 року Михайло Подворняк жив і працював у Канаді, де і помер у 1994 році.

 

Збірка оповідань відомого українського письменника Михайла Подворняка буде цікава всім шанувальникам його таланту та тим читачам, які вперше знайомляться з його творчістю. Вражаючий художній опис реальних подій дає змогу разом пережити разом з героями радість, біль та надію, які відчуває людина, ідучи життєвим шляхом, по якому її веде Сам Господь.

 

Переглядів: 49

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендуємо